November 2011

ráda tě máám pořád.

30. november 2011 at 20:36 | nenormálně, normální.
Nazdáár♥

Tak jak se "vejde",, haha. Dnešek je pro mě krizový,(haha, divný slovo). Pohádala jsem se s mojí nejlepší kamarádkou, se kterou se známe od dětsví. Napsala jsem jí ráno sms, že mě strašně mrzí, že už se nevídáme tolik jako dřív. no odepsala až kdž mi končila druhá hodina v tom slovasmyslu, že se nebude vtírat. Nepochopila jsem to tak jsme naší hádku rozjeli po 40 smskách (jop, paušál mami mám tě ráda, máš mě ráda viď?) jsem se dohádali, a krutě. Pak jsme to ještě dokončovali na fejsbůku, a ona mi napsala, že bude lepší když se přestaneme spolu bavit, rozbrečela jsem se. Můj nos byl jako vodopád, a spotřeba kapesníku neuvěřitelná, haha. Tak jsme se rafli ještě víc, a nakonec jsme to nějak uzavřeli, kašlu na to nestojí mi za to když se chová jak kráva, já se vtírat nebudu, to ona by se měla omluvit, že je tak vztahovačná. Konec tohohle tématu, debilního, tfuj. Usrknu si coly, podívám se dolů nahorů, holka s tou pneumatikou by jsme měli něco udělat, nebo nezapneš v červnu šaty, jó nemám vlastní vůli abych pravidelně cvičila kvůli skolióze a ještě mímu bachorku♥ :D Každý je jaký je, ale postavu mám dobrou až na hruď a bachor, mělo by to bejt naopak ne? to co mám na břiše by mělo být na hrudníku a to co na hrudi to na břichu, mm to bys byla sex bomba:D huhů,jedničká z ájiný, všéchno se daří, odpadlá nám chémié a mám jen 4 hodiny, takže poslední den s mojí sousednou v lavici, a pak k tatínkovi. Bráška má narozky, doprdele! nezavolala jsem tátovi, co bych mu tak měla koupit? aut má víc než,je na světě lidí, může z nich mít i bazéén! co by jste koupili 5, teda 6 letýmu klukovi? Můj malej bráška už půjde do školy? co? Mělu zase blbosti.
May, wishlist más v cč.♥

Čáu né? neumíš zdravit?♥

jsi všude kolem mě a nejde tě obejmout. '

27. november 2011 at 17:42 | nenormálně normální.
nazdáár ,

jak si užíváte neděli? u mě je dnes gaučing, gaučing, šprt šprt, gaučing. kamarádky se mě snažili vytáhnout ven, ale já mám ráda klidný neděle, ráno hodím sprchu, jdu se učit a pak připravuju věci a ták. Té, mi dneska zase psal, už konečně znám pocit motýlků v břiše, hi♥ Nesnáším chemii! nejdebilnější, nejstupidnější, kreténskej předmět, ty vole!
Ale fákt,prostě mi to nejde do hlavy, všechno chápu, ale ty debilní rovnice, wtf? nechápu to zachování hnotnost, ty vole kdo to vymyslel? Einštain[ nebo jak se jmenuje ]. Hledám na netu nějaký hezký tipy písma, na výtvarku děláme grafity, tak udělám svoje jméno, v melounovým stájlů♥ Nů, mě výtvarka baví, narozdíl od chemie! :D No, ale já prostě jdu na školu kde chemii budu mít a sakra hodně, nenormálně normální, hej! Nů, volal mi tatínek, že si pro mě v pátek přijede, zase víkend s bráškou. UÁO! nejlepčejší, i když 280 km od domova, ale to se dá. Pojedeme nakupovat na vánoce. Táta mě furt krmí, že u něj Ježíšek roznáší dárky, tati u nás je zase roznáší mamka hustý co? je to hroznej šulin. Já jsem držtička po mamince nů. Ježiš, ožralá nebo zhulená jsem zase melu, tududům. Dneska jsem hrála sims, jó baví mě to. nezájem:D Nechte mě, neslyším!
Hrabavá dneska? every day.

Zítra jde konečně ten pošuk od nás z ulice do školy, tak aspoň nepůjdu sama, zase pokecáme. Jop♥ On je to strašnej úchylák, za prázdniny jsem mu dala aspoň 15251524125184515 facek, a to je o rok mladší jakó! No tak o půl roku, nevadí.
Bolí mě záda.
Skoliźa.
kecy.

No ták se mi líbí Bíbr, no a có? On toho dokázal víc než kdokoliv z vás co do něj rejpáte, nezáviďte mu.

Na světě je 6 689 369 205 lidí , a já chci zrovna tebe.

23. november 2011 at 18:28 | nenormálně normální.
Nazdáár.

Jsem asi hodně nudná, co. Ach jo, když já už nevím jak dál, jsem tak šíleně zamilovaná, když mi napíše tak se celá chvěju a hořej mi tváře, a prostě jsem šťastná . Jenomže tohle se stává tak jednou do týdne, a když se vrátí z intru domů, tak vždycky doufám, že ho potkám. A když na něj narazím, tak buď to ho nevidím já, nebo on mě. Hroznej pech. Jenomže už je to tak půl roku co semnou chtěl chodit, a já jsem byla tak pitomá a vůbec nereagovala. Nevím proč, ale prostě mi je trapný mu psát první, nevím proč, jsem asi celá trapná.Nejlepší je, že bydlí u nás v ulici, každý ráno potkávám jeho bráchu, tak spolu kecáme. Jo i jeho brácha mi psal, jestli nechci chodit s jeho bráchou, to byly časy. Nůů, ještě k tomu moje nejlepší kamarádka je už na střední, a vídáme se jen o víkendech, tak tomu vždycky říkáme rande, já jí nemít. Už od školky, pamatuju si jak jsme se poprvý poznaly, byli jsme na pískovišti a kopaly díru do písku a říkaly si jak se prokopeme do austrálie, a když jsme už byli na konci narazili do betonu, od tý doby jsme nerozlučný♥ Pátek je u nás taková městská akce.
Trapný kecičky.

Ai se eu te pego♥

Prostě, nazdár!

22. november 2011 at 23:05 | nenormálně normální.
Nazdár ,
takže jak bych začala , jsem [skoro] 15-ti letá puberťačka milující , nakupování , kluky , kamarádky a všechno co k tomuhle období patří . Jsem nenormálně normální . Mím největším snem je , podívat se do Paříže .♥ J´aime Paris. Další věc , na seznamu je kluk . Oříšek .
Nemám ráda tyhle úvody , každopádně vás tu výtám .