December 2011

Shut up, and kiss me!

19. december 2011 at 23:06 | nenormálně normální.
Nazdáár♥

Vánoce jsou už tu co? Těšíte se, já vůbec ne. Nějak mě to už nebere, stejně dostávám jen kraviny. Zrušila bych to celkem nů, ale nejradši na vánocích mám, tu domácí pohodu, cukroví a pohádky♥ Vůni skořice a jablek, krb sníh. No jó, a sníh máme jako kde? U nás to vypadá jak na jaře, i s tím počasím by to souviselo, dneska teda bylo nádherně! Zítra zůstávám doma, mamka chce abych s ní jela dokoupit dárečky, yum!
Škola, no zatím se mi daří, známky mám teda překvapitelně boží. Mamka má radost, škola se pěkně rýsuje. SŠ mám vybranou, už jen udělat příjmačky a mám to. [Nechápu proč dělám příjmačky když mám od 1.třídy vyznamenání?]. Víte, že možná nám dají jen 2 přihlášky, na ministerstvu ty zmrdi chtěj jednu odebrat, dozvíme se to až v půlce ledna. Co to je ty vole?!
Kokoti to jsou!
ON! Nů, jsem zaláskovaná. Začali jsme si psát, od tý doby co se mě zastal,znám ho ze školy už je v prváku.Pořád mě přemlouvá ať jdu k ním na školu, že tam chce aspoň jednu hezkou holku, kecal jeden. Je hrozně milej. Vždycky spolu propíšeme celou noc♥ Ráno jsem nevyspalá, ale mám v břiše hejno motýlků. Nevím začal s tím on začal mi psát různý hezký přezdívky, a pořád mi lichotil. Domluvili jsme se, že půjdeme o prázdninách [VÁNOČNÍCH] ven♥ Tududum, že by? konečně!! Tak uvidíme. Známe se celkem dlouho takže problém by nebyl, hodnej, milej i hezkej je. Ale jediný na čem záleží je, že si rozumíme!
ANGLIE! Už, už se to blíží, né je to strašná doba, já to nevydržím sakra:/

K Vánocům očekávám Ponožky, viď BABI!
185385_205133636209110_176975532358254_520073_332010_n_large

It's London time.♥

10. december 2011 at 14:17 | nenormálně, normální.
Nazdáár♥

Maminko, Tatínku dali jste mi ten nejkrásnější dárek k Vánocům co jsem kdy dostala. Umožnili jste mi týdenní pobyt v Anglii♥ UÁO! Jedůů, do Anglie, do Londýna. Naše škola pořádá zájezdy, tak jsem rodiče prosila na kolenou a voilá? Jedů, brrm. Budeme bydlet v rodině, a chodit do Anglické školy, jen na tři hodiny. Ty vole! Jsem z toho tak hotová. Tančím, zpívám, a děkujů. Jedeme sice až v dubnu, ale bude to masakrový, nejvíc zážitek. Londýn, Starbucks♥ London eye, Červený dvoupatrový autobusy, Big Ben. A spoustu úžasných věcí. Jinak z wishlistu můžu vyškrtnout čepiči s medvídkem a Londýn. Splněno, už zbívá jen Paříž a NYC♥ Obletím celý svět, vžžmmm. Já vážně nevím co melu, ale mám takovou nehoráznou radost, chci do rodiny kde budou mít sexy Londýňáka♥ Úžasňáka, ňach. Kecám, hů. No, jsem znovu zaláskovaná, ale do T. už to už je za mnou. Teď je to kamarád, pořád si píšeme, a on mi pořád píše jak by chtěl holku, že ho nikdo nechce a zastává se mě pořád je hrozně milej no. A píšeme si miláčku, a ták ze srandy. Je to strašněj pošuk, roztomilej♥ Pořád mi posílá zamilovaný videa. Nů. Cháápeš to? Jedu do Angliéé. Né už stačí. Ale stejně. Dneska u nás spala kamarádka, tak jsme zase flámovali až do rána, a koukali na film, klub sráčů. Doporučuju, to je taková kokotina takový zoufalci, ale zasmála jsem se no:D Jsem unavená, mám v sobě už třetí kafe a dva big shocky, a nepomáhá to. Zítra pojedu nakupovat, tak dokoupím dárky a mamce a taťkovi, něco úžasnýho♥
Džejbí, Mišél♥