January 2012

Jsi idiot, ale úžasnej idiot♥

25. january 2012 at 20:24 | nenormálně normální.
nazdáár, miláčči♥

Tákže, kde bych začala? No mám skvělou náladu, dneska jsem jela místo školy nakupovat . Trošku nó♥
Zakončili jsme to wrapem, hranolkama a colou . Goodbye Diet, I´m fat, sorry .
Nó, včera jsem projíždela F. profil, a tam byla fotka chatu jak si píše s mojí nejlepší kamarádkou, a mě prostě ani nenapíše to debilní ahoj, on asi neví jak to pro mě znamená , jó jsem žárlivá . Nejradši bych mu uvázala kolem krku šňůrku se štítkem MŮJ MAJETEK! ale takhle to prostě nefunfuje, když ON je ňů♥ Já z něj umírám nejvíc, celý den jsem o něm přemýšlela, a když jsem si dneska projížděla co jsme si vše psaly, najedu dolů a tam Ahoj , úplně jsem čuměla . Protože ON mi napsal včera , a já měla záchvat žárlivosti . ňůňán♥ Néé, demenťárny píšu .

Mláásk♥

Forever Alone.

15. january 2012 at 15:49 | nenormálně normální.
Nazdáár ňůňáci♥

No nevím sice koho zdravím, když to tu nikdo nečte ale nezájem . Já se prostě potřebuju vypsat . Mám toho tolik na ♥ .
Takže Té. už má konečně holku, a já to nejsem . Nevadí protože je tu F. který si mě našel sám, je to nejlepší kámoš mího spolužáka, no a pořád si píšeme každý den, vždycky když mi napiše debilně se culím a rudne mi obličej, a srdce mi bije neuvěřitelnou rychlostí, ano je to tak . Zase jsem v tom, jsem zamilovaná až po uši♥ Chodili jsme spolu do školky, a na stejnou školu takže se známe , dřív byl takovej zakřiklej ale teď, no ani nemluvím úžasňák největší♥ Je milej, hodnej a prostě všechnó . Rozumíme si, máme stejnou povahu . Pořád se mě ptá na kluky, a jestli někoho nescháním . Napsala jsem mu , že nejdřív se s klukem chci nejdřív trošku poznat zajít vén a ták . A hned napsal, tak kdy zajdeme ven, tý vole♥
Potom tu je M. znám ho od první třídy, chodí do Béčka a pořád na mě kouká, každou přestávku je u nás . Říkala jsem si nesmysl, jenom prostě kouká nic víc . HA! Ještě ten den mi napsal, že mě chce víc poznat, že mu příjdu jako fajn holka ať se k ním někdy o přestávce přidám, popovídáme si. Ouáo! Boduju, tudum, já jsem tak horzně šťastná .Nikdy si mě žádný kluk nevšímal, a teď tři? No to mě poser.
Já ale nejvíc miluju Mac Millera, uá. Sexouš jeden♥ A One Direction, ani nemluvím♥
Kdo ty sexy kluky rodí? Asi si taky nechám nějakýho porodit, né já si počkám jak se to vyvrbí s míma sexoušema:D
Přiště čekejte článek, na zamyšlení . Založím si rubriku a tam budu psát tokový delší články, no strašně bych toho chtěla říct:)


Tý vole, Tý vole♥

13. january 2012 at 23:23 | nenormálně normální.
Asi to tu skončím.
Nepotřebuju si psát pro sebe.
Nevím no;)

Ani plastika obličeje nezmění to, co máš uvnitř .

2. january 2012 at 19:52 | nenormálně normální.
Nazdáár♥

Tak co Vánoce, a Silvestr? Uhm. U mě peckáá, normálně nejlepší silvestr co jsem kdy zažila. Až na to, že mi celou neděli bylo špatně, ale tak na silvestra je to normální.
Tak Té, si konečně našel holku jsem ráda i za něj, přeju jim to. On je hrozně fajn a zaslouží si to. Akorát zaspamovali půlku facebooku, kdo koho miluje víc, ale jinak pohoda né. S F. to nevidím, oznámil mi že se zamiloval, málem jsem se pozvracela jak jsem tam měla 741269852 motýlků v břiše, a potom mi napsal, že ona má ale kluka takže mi došlo, že já to nejsem. Nějak zájem asi nemá, je to vidět podle konverzace, ven jsme nešli protože byl na horách. Hm, pech. Je mi souzený být sama, pořád se jen užírám a brečím, koukám na videa zamilovaných lidí a obímám plyšáka. Jsem zoufalá, neuvěřitelně jim závidím, všem co mají koho obejmout, zasmát se s ním a všechno.
Je mi z toho na nic, protože vím, že tohle mě nikdy nečeká.
Zázraky se dějí jen v Americe, jdu su booknout letenku.
Tumblr_lx6oxj7k9q1qhxd17o1_500_large