February 2012

můžu být důvod pro tvůj úsměv? ,)

21. february 2012 at 20:46 | FOREVER ALONE .
nazdáár♥

. . ehm, poslala jsem přihlášky. Držte palce ať mě hezky přijmou. Na jednu školu dělám v dubnu příjmačky. Ouč. Vůbec se mi nechce,ale třídní mi řekla, že jsem chytrá a mám na to. Juch juch, Mišél šprtku si odpusť neučím se. Prostě mi to pálí.
Já vůbec nevím co semnou v poslední době je. Namlouvám si jak je mi fajn, že mi nevadí jak mi to s ním dopadlo. Neuvědomuji si, že o mě nemá zájem. ne, ne. Srdci neporučíš. Sakra, tolik bych mu toho chtěla napsat, říct. Ale nejradši bych ho chytla a dala mu pusu. Ale chová se jako kretén. Srát na všechno.
A nejhorší je, že jsem stydlivá. Vždycky když potkám M. tak zrudnu a chovám se nemožně, protože když se usměje podlamujou se mi kolena, jó kdyby jste ho viděli. Od pondělí máme prázdniny, a já v pondělí slavím své 15. narozeniny, velká holka víš co :* Asi je ani slavit nebudu, není s kým a není kde. Když jsem se ještě bavila s klukama //než se z nich stali namachrovaní kreténi co hulí. .// tak jsem je měla původně slavit na jednom místě, kde jsme o prázdninách byli every day. Lidi se mění, bohužel.
Né, nemám vůbec náladu . A vím, že píšu úplný sráčky ale tak nechceš, nečti to.

Užívejte!♥
poslouchej, krácná co? :*

Chybíš♥

10. february 2012 at 23:36 | nenormálně normální.
nazdáár ,

Zase se ozývám, trošku pozadu, nó . No problem . Hodně se toho za tak krátkou dobu, stalo. Hodně. Zjistila jsem, že F je trokšu kretének, do kterýho jsem se zamilovala , sakra! Není to oboustrané, proč? Ehm, samozdřejmě je v tom moje nejlepší kamarádka. Ano, chce jí. Mě chtěl, ale asi jsem mu nebyla dost dobrá. Takže mi za to nestojí, jenže srdci neporučíš. Když mi to naspal, rozbrečela jsem se, né v tu chvíli jsem si opravdu nepřišla normální. Víte jaké to je, když svojí nejlepší kamarádce řeknete, jak jste zamilovaní, a najednou zjistíte tohle? A ještě když mi pořád o ní básní, asi neví jak mě to sere, neví nó. Nechám to plavat, nemyslet na to. Bude, líp. Střední, nový lidi nový začátek♥
Zase mě pálí oči, jinak ve škole je to pohodá, mám plnou stránku jedniček jen z matiky. Nó rovnice o dvou neznámých mi celkem jdou.
No á co?
Měla bych vyrazit nakupovat, mám novej baťoh Burton, ňůů♥
Trapný kecičky, có.
Nezájem.
Tumblr_lz739rzhjc1qjuevro1_500_large

FOREVER ALONE .

Look at the stars .

4. february 2012 at 23:55 | nenormálně normální.
Nazdáár ,

Jó , užívám si viď . Pohoda , pořád jsme s holkama na ledě, bruslíme , padáme , smějeme se . Bude mi to všechno strašně chybět . Jó říkám si , těším se na střední na intr, přežívám každý den v tý nejdebilnější třídě pod slunce, kde každý dává najevo jak strašně mnou povrhuje . Jó , mám ve třídě jediného klučičího kamaráda , který mě má upřímě rád , a on mi prostě stačí . Kluci mě nemají rádi , jen kvůli tomu jak vypadám , jo je to prostě tak . Nejsem ideální tip , abych byla pro ně dost dobrá , a myslí si , že me to strašně žere . Jsou na omylu je mi to celkem jedno , do školy chodím abych se něco naučila, a využila to dál . Jinak , jsem zase změnila téma . Nó, jdu zítra s F. bruslit, jen JÁ a ON♥ strašně se těším , mám ho ráda . Dobře se mi s ním píše . Včera jsem mu psala, a když jsem zmáčkla ENTER vyjelo mi okénko se stejnou zprávou co jsem mu psala já . Vždycky se usmívám na monitor a připadám si jako úplnej, idiot , ale jsem happy . Je mi krásně .
Objednala jsem si nový batoh Burton♥ juch, juch .
Nakonec na vysvědčení trojec z chemie , fuj . Mohla jsem mít vyznamenání , ale jenom mohla . Asi jsem se málo snažila , ale i tak na devítku je to skvělý .
Pokud někomu moje články, vadí tak sem nechoďte, nebudeme si kazit den komentářema jak jsem trapná, ju? Křížek je nahoře :*

Jsem zamilovaná, kurňa . Zase ! <´3
443720-11-1294444489227_large