March 2012

Trošku nejšťastnější, víš .

7. march 2012 at 20:08 | FOREVER ALONE .
Nazdáár,

Trošičku♥ Venku je nádherně, svítí sluníčko. Vytáhla jsem converse, uáá. Krásně kožená bunda, jak já miluju jaro. Takový to víkendkový ráno, kdy Tě probudí sluníčko a slyšíš ty ptáčky jak zpívaj. (jó je to komický, ale nevím jak to jinak napsat) Prostě jedním slovem n á d h e r a! Máme konečně školní trička, jsou peckový přesně pro naší třídu. Všem se hrozně líbí i učitelům , tak trošku viď:) Dneska před školou stál F. hm, když jsem ho viděla u školy tak se mi rozbušilo srdce a podlamovaly kolena, jó pořád na něj myslím, ale není to tak horký jako předtím. Jenom jsem se na něj usmála a šla jsem za kamarádem se který jsem šla domů. Nevím prostě on je už uzavřená kapitola.
Jinak jsem si koupila praskací lak na nehty, je to strašně krásný na nehtech, sice za ten lak jsem dala 80 korun ale je celkem velký takže by měl vydržet, nó :)


wish you were here .

3. march 2012 at 2:11 | FOREVER ALONE .
Ahoj,
tak se zase hlásím. Už je ze mě velká hoka víš co, 15 . Samozdřejmě to myslím ze srandy, nepřipadám si na svůj věk dospěle a povýšeně. Ale vysoká jsem dost, nejvyšší z holek, praskni . Narozeniny jsem neslavila, jen u mě přespala kamarádka a byli jsme s klukama venkůů♥ Dostala jsem dva tisíce do Anglie hů, tákže si něco megabombáckýho koupím tam. Už se mi to blíží , víš co. Jinak prázdniny užitý, potkala jsem M. tak s náma chvíli stál a ty jeho pohledy, a úsměv♥ No úplně jsem se tam roztekla. Nejvíc. Aspoň jsem konečně zapoměla na F. koonečně! Jo přiznávám, že jsem včera brečela a koukala na historii, ale potom to přešlo. Bude líp. Celý víkend strávím učením na cermaty, dělám 24. dubna. Néé, nedám to. ouč. Držte mi palečky. Jináč nám už přišli trička, takže v pondělí, hůůůů♥ Chybí mi Mladá Mišéél, snad přežila na horách.
Pozměnila jsem lay, moc se mi nelíbí. Časem se to tu prostřídá. Podle nálady, a začnu se tomu blogu víc věnovat. Ale jen pokud to budete číst!
Jdu spát, užívete!
FOREVER ALONE.